رد کردن لینک ها

سرور راینو RINO RS165-G10 Rackmount Server

RINO RS165-G10 Rackmount Server

 Dual Processor Performance Server

سرور راینو RINO RS165-G10 Server
  • قابلیت نصب 8 رسانه مغناطیسی و فلش 2.5 یا 3.5 اینچی در جلو و 2 رسانه 2.5 اینچی در پشت به صورت Hotswap بعلاوه دو درگاه داخلی M.2 برای حافظه های NVMe
  • پشتیبانی از ۲ ترابایت حافظه RAM با فناوری RDIMM و ECC جهت ارتقا قابلیت اطمینان داده‌ها و پایداری سیستم در پردازشهای سنگین
  • قابلیت انعطاف و گسترش فراوان با ارایه انواع درگاههای نصب کارت برای نیاز امروز و سالهای آتی در قالب PCI-Express نسخه 3.0 و OCP
  • پشتیبانی از ۲ ترابایت حافظه RAM با فناوری RDIMM و ECC جهت ارتقا قابلیت اطمینان داده‌ها و پایداری سیستم در پردازشهای سنگین

قدرت پردازشی فراتر از انتظار

سرور راینو RS165-G10 با بهره گرفتن از دو پردازنده قدرتمند Intel از خانواده Scaleable توان پردازشی قابل توجهی را ارایه میدهد. این سرور با پشتیبانی از حافظه اصلی دارای بافر (از نوع RDIMM و LRDIMM) تا سرعت 2933 مگاهرتز حداکثر قابلیت آدرس دهی به 4 ترابایت حافظه را فراهم مینماید. فناوری جدید Intel در رابط باس اصلی UPI که جایگزین فناوری QPI گشته سرعت فوق العاده 10.4 GT/s جهت ارتباط اجزا پردازشی را برای انواع محاسبات انبوه تضمین مینماید. این فناوری جدید نه تنها به افزایش کارایی کمک مینماید بلکه باعث کاهش مصرف انرژی دستگاه میگردد.

پشتیبانی از انواع رسانه ذخیره سازی

این سرور با فراهم نمودن 4 محفظه هارددیسک به صورت Hotswap قابلیت نصب هارددیسکهای مغناطیسی SAS یا SATA و همچنین رسانه های ذخیره سازی غیر مغناظیسی بسیار سریع SSD یا NVMe را داراست. فناوری RAID به صورت پیش فرض برای لایه های 0 و 1 و 10 بر روی سرور راینو RS165-G10 فعال است. در صورت نیاز میتوان از کارت سخت افزاری RAID جهت پشتیبانی از لایه های 5 و 6 و 50 و 60 استفاده نمود.

قابلیت انعطاف در تغییرات و گسترش آینده

وجود درگاههای PCI-Express نسخه 3.0 امکان اضافه نمودن کارتهای گسترشی به سرور را فراهم مینماید. با توجه به فرم یک یونیت سرور و استفاده از حداکثر فضای قابل استفاده، درگاه OCP نیز بر روی این سرور تعبیه گردیده تا برای نصب رابطهای شبکه بیشتر (با سرعتهای 1.0/10/25/40/100Gbps) نیاز به اشغال درگاههای PCI-E نباشد. دو درگاه M.2 جهت نصب حافظه فوق سریع از این نوع با امکان RAID تا 84% سرعت دسترسی (IOPS) به این حافظه را افزایش میدهد.

مصرف برق کمتر

سرور RS165-G10 دارای سنسورهای دمایی در پردازنده، حافظه، ماجولهای NVMe و SSD و کارتهای OCP است. با استفاده از این سنسورها، دور گردش فنهای خنک کننده تنها زمانی بالا میروند که نیاز به خنک کنندگی بیشتر باشد. در بقیه مواقع فنها در سرعت حداقلی کار مینمایند تا مصرف برق سرور تا 1.2 برابر کمتر شود.

مدیریت بهینه سیستم و امکانات نظارت از راه دور

سرورهای راینو از دو سیستم نظارت و مدیریت درونی و بیرونی برخوردار هستند. امکانات فوق‌العاده BIOS شرکت AMI گزارشات متعددی در محیط قبل و درون سیستم عاملهای مختلف جهت اطلاع از وضعیت سلامتی و دمایی سیستم ارایه میدهد. همچنین با استفاده از نرم افزار مرکزی Control Center میتوان از راه دور از یک یا چند سیستم مشابه این اطلاعات حیاتی را دریافت و پردازش نمود. کلیه سرورهای راینو دارای یک پورت سخت افزاری اضافی (Management Port) جهت اتصال به سیستم Remote Management هستند که قابلیتهای نظارتی، کنترلی و مدیریتی به سرور اضافه مینماید.

گارانتی و خدمات پس از فروش رهنمون

۲۰ سال سابقه درخشان در تامین و ارایه تجهیزات زیرساخت شبکه توسط شرکت رهنمون فناوری اطلاعات، تجربه‌ای فارغ از نگرانی در کارکرد و دریافت خدمات پشتیبانی برای کاربران سرورها و ایستگاههای کاری راینو فراهم مینماید. کلیه تجهیزات راینو با سه سال گارانتی رهنمون در سطح کشور عرضه میگردند.