logo

مجوزها و عضویتهای شركت رهنمون فناوري اطلاعات در نهادهای حاکمیتی و صنفی گواه بر اعتبار فعالیت این شرکت در زمینه تخصصی فناوری اطلاعات است. این شرکت با دریافت و تمدید هر ساله گواهی رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک و دیگر مجوزهای لازم همواره کلیه نیازمندیهای مشتریان دولتی و خصوصی برای مجوزهای لازم را تامین نموده است. رهنمون از اعضاي فعال سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، انجمن انفورماتیک ایران و انجمن بين المللي غير انتقاعی BICSI (كابل كشي ساختمانهاي تجاري) بوده و در ارائه اطلاعات به اين موسسات در حوزه استانداردهاي مورد استفاده و جديد در كشور ايران و مطابقت آنها با استانداردهاي بين المللي اجراي شبكه هاي كامپيوتري فعاليت مستمر دارد. این شرکت از اعضای هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور بوده و ریاست دوره ای کمیسیون مشاوران این سازمان نیز در حال حاضر به عهده مدیریت عامل این شرکت است.

 

گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیکی

صادر کننده: سازمان برنامه و بودجه کشور - امور نظام فنی و اجرایی (شورای عالی انفورماتیک)

شورای عالی انفورماتیک کشور تحت نظارت معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری مسوولیت تشخیص صلاحیت و رتبه بندی شرکتهای انفورماتیکی را از سال 1358 عهده دار میباشد. شرکت رهنمون از بدو تاسیس (1381) ضمن ارائه مستندات و جزئیات نیروهای انسانی و قراردادهای منعقده انفورماتیکی به این سازمان نسبت به اخذ تاییدیه تعیین صلاحیت و دریافت رتبه بندی اقدام نموده است.

گواهی رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکتهای انفورماتیکی  صادر کننده: سازمان برنامه و بودجه کشور - امور نظام فنی و اجرایی (شورای عالی انفورماتیک) 

 

مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

صادر کننده: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور - استان تهران

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف تنظیم گری مناسبات بخش خصوصی و دولت و مشارکت موثر در ساماندهی امور تجاری رایانه ای براساس قانون مصوب مجلس شورای اسلامی (مصوب 4/10/1379 مجلس شورای اسلامی) و آیین نامه مصوب هیات وزیران (مصوب 24/4/1383) از تیرماه سال 1384 فعالیت خود را آغاز نموده است. این سازمان با تشکیل ساختار سازمانی با استفاده از کارشناسان و فعالان صنفی دست اندرکار فناوری اطلاعات در قالب کمیسیونهای تخصصی در زمینه های متعددی مشغول به بهینه سازی فضای کسب و کار و ارتقا استانداردهای ارائه خدمات و کالاها در این زمینه میباشد. شرکت رهنمون مفتخر است ضمن عضویت در هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، ریاست دوره ای کمیسیون مشاوران این سازمان را نیز عهده دار باشد.

مجوز فعالیت سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور  صادر کننده: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور - استان تهران 

 

پروانه احراز صلاحیت مشاوره و نظارت بر طرحهای فناوری اطلاعات و ارتباطات

صادر کننده: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور - استان تهران

پروانه احراز صلاحیت مشاوره و نظارت بر طرحهای فناوری اطلاعات و ارتباطات  صادر کننده: سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور - استان تهران 

 

پروانه کسب (جواز کسب)

صادر کننده: هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور، استان تهران، اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران

پروانه کسب (جواز کسب)  صادر کننده: هیات عالی نظارت بر سازمانهای صنفی کشور، استان تهران، اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران

 

عضویت حقوقی انجمن انفورماتیک ایران

صادر کننده: انجمن انفورماتیک ایران

انجمن انفورماتیک ایران، نخستین انجمن علمی رشتۀ کامپیوتر در کشور است که با بیش از سی و دو سال سابقۀ فعالیت، خدمات علمی چشمگیري را به انجام رسانده و همواره از سوي وزارت علوم، تحقیقات و فناوري به عنوان یکی از انجمنهاي علمی فعال کشور شناخته شده است. شرکت رهنمون بعنوان عضو حقوقی با این انجمن همکاری مینماید.

عضویت حقوقی انجمن انفورماتیک ایران  صادر کننده: انجمن انفورماتیک ایران

 

کارت بازرگانی

صادر کننده: اطاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران

کارت بازرگانی  صادر کننده: اطاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران 

 

عضویت حقوقی انجمن بیکسی

صادر کننده: انجمن بین المللی کابل کشی ساختمانهای تجاری - BICSI

انجمن بیکسی (BICSI) سازمانی تخصصی است با هدف پیشبرد دانش و روشها در فناوریهای اطلاعات و ارتباطات، این سازمان که در فلوریدای ایالات متحده واقع شده دارای اعضایی در بیش از 100 کشور جهان میباشد. خدمات آن شامل ارائه اطلاعات، روشهای بهینه پیاده سازی و تفسیر مقتضیات استانداردهای مرتبط و آموزش در این زمینه میباشد. شرکت رهنمون از سال 2006 به عنوان عضو حقوقی به عضویت این مجموعه بین المللی درآمده است.

 عضویت حقوقی انجمن بیکسی  صادر کننده: انجمن بین المللی کابل کشی ساختمانهای تجاری - BICSI